Napsali jste nám

Sdělte nám také svoje pocity, připomínky a náměty na zlepšení!

 

2.8.2014 – p. Ondřej Dobiášek

Spolu se svým 3letým synem v sedle jsem měl možnost zažít část cyklotábora LMŠ Permoník, spolu s ostatními dětmi a vedoucími. Zaujala mě skvěle vymyšlená epika celého putování, a zejména pozitivní, přátelský, ale přitom velmi zodpovědný přístup vedoucích. Že jsou to lidé na správném místě, mě přesvědčilo mj. mnoho spontánních nápadů cestou, např. vití věnečků z padlého proutí mladé vrbky, kterou údržbář zrovna přišel stříhat, nebo schopnost na okruhu ani ne 200m v lese dětem pomoci najít pro každého jiný druh stromu (bylo nás 9) na obkreslení různých reliéfů kůry… A táborák s kytarou na zakončení posledního dne to vše jen podtrhuje :-)
Ptáte se, zda bych jim svěřil své dítě? Jednoznačně.
Ondřej Dobiášek

 

29.7.2014 – pí. Kateřina Musilová

Dobrý večer,

cyklotábor je super, děti jsou spokojené, plné dojmů z cesty, přiměřeně unavené a dohadují se, kde bude poklad:-)  Takže moc děkujeme za dobrou náplň prázdninových dnů.

S pozdravem Katka Musilová

 

25.7.2014 – pí. Miroslava Nečasová

Dobrý den,

ráda bych vás touto formou požádala o zveřejnění fotografií z turnusu zaměřeného na angličtinu – 14. – 18.7.2014. Fotoalbum z turnusu 30.6-4.7.204 se velmi vydařilo! Děti se v Permoníku rozhodně nenudí a tak je to OK! Holčičky byly na táboře moooc spokojené a plné dojmů a nových nápadů!

Škoda, že se takto dětem nevěnuje více institucí! Opravdu paráda…

S pozdravem za vnučky Nikolku a Sárinku Šulovy,

Mirka Nečasová