Tábory

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2018

Turnus „Cesta do starověku“ obsazena. Na zbylých turnusech jsou poslední volná místa!

Pro všechny tábory povinné:

 

Sportovní tábor                 23. – 27. 7. 2018         věk: 6 – 15 let               cena: 1390,- Kč

Již pátým rokem na vás čeká týden plný zážitků v podobě soutěží a her v individuálních i kolektivních sportovních disciplinách. V první polovině týdne budeme u dětí rozvíjet jejich pohybové schopnosti a dovednosti prostřednictvím florbalu a baseballu. Tyto atraktivní sporty budou doplněny vícebojem v silových, rychlostních, vytrvalostních a obratnostních disciplínách. Nebude chybět ani tradiční výuka jízdy na koni či střelba ze vzduchovky a luku. V druhé části tábora se můžete těšit na pohybové aktivity v krásné přírodě Moravského krasu s dvoudenním pobytem v rekreačním středisku Baldovec, kde na vás čeká mj. lezecká stěna a lanové centrum.

Vedoucí tábora: Petr Ježek

Přihláška na Sportovní tábor

 

Cesta do starověku              6. – 10. 8. 2018         věk: 6 – 15 let               cena: 1390,- Kč

Objevte svět prvního písma, svět keramiky a železa, svět výměnného obchodu, svět tvoření. Proč a jak sepsal pán Morse svou abecedu? Kolik obchodních výměn potřebujeme, abychom získali z jedné zápalky starý kabát nebo sekyru? Co dokážeme vytvořit vlastníma rukama? Jak se hrouda jílu promění v našich rukách v misku nebo vázu? A jak se vůbec staví keramická pec a jak funguje? Jak dokáže kovář změnit s ohněm a kladivem kus železa v sošku nebo nůž? Cílem tábora je ukázat, že učení se formou objevování, hledání a zkoušení je zábavné.

Vedoucí tábora: Martin Chovanec

Přihláška na tábor Cesta do starověku

 

Indiánskou stezkou            13. – 17. 8. 2018         věk: 6 – 15 let               cena: 1390,- Kč

Chcete zažít, jak žili američtí indiáni? Přespíte v indiánských teepee, naučíte se založit oheň bez zápalek, rozeznávat zvířecí stopy, stopovat v přírodě, osvojíte si vázání uzlů, práci se dřevem a kůží nebo šití z lněného plátna. Při posilování těla se naučíte střílet z luku, hrát lakros a jiné indiánské hry. Vše v duchu woodcraftu, který si klade za cíl vybudovat z mladého člověka komplexní osobnost s pevnými hodnotami, základy moudrosti a úctou k sobě, jinému člověku i k přírodě.

Vedoucí tábora: Martin Chovanec

Přihláška na tábor Indiánskou stezkou

 

Více informací na emailu lms@lmspermonik.cz nebo tel. 702 866 578.