Tábory

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2019

Pro všechny tábory povinné:
Tábory jsou spolufinancovány z ESF OPZ v rámci projektu „Na letní tábory do přírody s Permoníkem.“ Nezbytnými podklady k přijetí dítěte na tábor jsou dále:

(netýká se těch rodičů, kteří tyto doklady odevzdali již v roce 2018)

Sportovní tábor                 22. – 26. 7. 2019         věk: 6 – 15 let               cena: 1390,- Kč

Zveme vás již šestým rokem na týden nabitý sportem, akcí, zábavou a kamarádů, kde nasbíráte zážitky i nějaké zručnosti ve sportovních soutěžích a hrách. Toto léto u nás proběhne klání v individuálních i kolektivních disciplinách po vzoru Olympijských her. Obratnost, výdrž i smysl pro fair play budeme v sobě objevovat prostřednictvím staré indiánské hry lakros nebo moderního rugby. Tyto méně známé, avšak neméně atraktivní sporty budou doplněny vícebojem v silových, rychlostních, vytrvalostních a obratnostních disciplínách. Nebude chybět ani tradiční výuka jízdy na koni či střelba ze vzduchovky a luku. V druhé polovině tábora se můžete těšit na pohybové aktivity v krásné přírodě Moravského krasu s dvoudenním pobytem v rekreačním středisku Baldovec, kde na vás čeká mj. lezecká stěna a lanové centrum.

Přihláška na Sportovní tábor

Cesta do středověku             5. – 9. 8. 2019         věk: 6 – 15 let               cena: 1390,- Kč

V trilogii táborů jsme se propracovali z pravěku přes starověk až do středověku – období plné dobrodružného objevování nových světů a stavitelství, ale i vědy a tajemné magie. Na začátku založíme sídlo a ubráníme ho před tureckými hordami vlastnoručně postaveným katapultem. V období klidu zbraní se na rozhraní světů kouzel a vědy naučíme uvařit zázračný lektvar a objevíme tajemství kosmu i mikrokosmu. Tábor vyvrcholí objevitelskou výpravou po stopách piráta Jacka Sparrowa, který po sobě zanechal jen starou mapu a legendu o pokladu.

Přihláška na tábor Cesta do středověku

Indiánskou stezkou            19. – 23. 8. 2019         věk: 6 – 15 let               cena: 1390,- Kč

Už jste vyzkoušeli, jak se spí v týpí uprostřed bouřky, jak se nám to zadařilo přede dvěma lety? Horor? Kdepak! Akorát pro rodiče! Pro nás a pro americké indiány koření běžného života! Kromě skutečné romantiky pod holým nebem se opět naučíme něco o přírodě, zvířatech, naučíme se je vystopovat, svůj úlovek upečeme půl metru pod zemí (v Setonově hrnci), nebo si vytvoříme indiánské ozdoby a předměty každodenní potřeby. A to vše jako součást celotáborové hry plné zábavy a dobrodružství v duchu woodcraftu, který si klade za cíl vybudovat z mladého člověka komplexní osobnost s pevnými hodnotami, základy moudrosti a úctou k sobě, jinému člověku i k přírodě.

Přihláška na tábor Indiánskou stezkou

.

Více informací na emailu lms@lmspermonik.cz nebo tel. 702 866 578.